Bosch SOFT Mini, Křepelka a brambory

669 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „Bosch SOFT Mini, Křepelka a brambory“

Životní fáze Dospělý Zvláštní potřeby Alergici, Citlivé zažívání, Imunitní a obranný systém, Klouby, Kosti a chrupavky, Tvorba svalů, Vysoká akceptace, Žaludek a trávení Zvířecí druh Hund Nabídky Themenwelt_KleineHunde Velikost balení 2,5 kg, 4 × 2,5 kg Druh masa Křepelka Vlastnosti krmiva 100% vyrobeno v Německu, Bez cukru, Bez lepku, bez přídavku obilovin, Bez pšenice, Citlivý, Kvalitní potraviny, Monoprotein, Vysoký podíl masa Produktová řada krmení Bosch HPC Soft Značka Bosch Forma krmiva Krokety Velikost zvířete Mini Aktionsnummer 4693

Bosch SOFT Mini Křepelka a brambory je výrobek s obsahem jediné bílkoviny pro vyváženou a zdravou stravu dospělých malých psů. Naše krmivo SOFT Mini s křepelkou a brambory je obzvlášť vhodné pro psy citlivé na stravu, kteří trpí potravinovými intolerancemi a alergiemi.
S čerstvou křepelkou (50 %) jako jediným živočišným zdrojem bílkovin a dobře stravitelným bramborem můžete svého mazlíčka rozmazlovat šetrně a přirozeně bez obilovin. Měkké krokety (19 % vlhkosti) dělají z našeho krmiva mimořádný chuťový zážitek a navíc jsou dobře snášeny.

Podrobnosti produktu:

  • pro dospělé psy malých plemen (konečná hmotnost do 15 kg)
    od 1. roku života
  • jediná bílkovina*
  • 50 % čerstvá křepelka
  • receptura bez obilovin*
  • měkké krokety (19 % vlhkosti)

* I při maximální péči při výrobě a balení produktů může obsahovat stopy jiných zdrojů živočišných bílkovin nebo obilovin (obsahujících lepek).