Bosch SOFT Maxi, Divoký buvol a batáty

379 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „Bosch SOFT Maxi, Divoký buvol a batáty“

Životní fáze Dospělý Zvláštní potřeby Alergici, Citlivé zažívání, Imunitní a obranný systém, Klouby, Kosti a chrupavky, Tvorba svalů, Vysoká akceptace, Žaludek a trávení Zvířecí druh Hund Velikost balení 2,5 kg, 2 × 12,5 kg, 12,5 kg Vlastnosti krmiva 100% vyrobeno v Německu, Bez cukru, Bez lepku, bez přídavku obilovin, Bez pšenice, Citlivý, Kvalitní potraviny, Monoprotein, Vysoký podíl masa Produktová řada krmení Bosch HPC Soft Druh masa Buvol Značka Bosch Forma krmiva Krokety Velikost zvířete Maxi Aktionsnummer 4693

Bosch SOFT Maxi Divoký buvol a batáty je výrobek s obsahem jediné bílkoviny pro vyváženou a zdravou stravu dospělých velkých psů. Bosch SOFT Maxi Divoký buvol a batáty je ideální zejména pro psy citlivé na stravu, kteří trpí potravinovými intolerancemi a alergiemi.
S čerstvým buvolím masem (40 %) jako jediným zdrojem živočišných bílkovin a se snadno stravitelnými batáty můžete svého psa rozmazlovat šetrně a přirozeně bez obilovin. Měkké krokety (19 % vlhkosti) dělají z krmiva mimořádný chuťový zážitek a navíc jsou psy dobře snášeny.

Podrobnosti produktu:

  • pro dospělé psy velkých plemen (konečná hmotnost od 25 kg)
    od 1. roku života
  • jediná bílkovina*
  • 40 % čerstvý divoký buvol
  • receptura bez obilovin*
  • měkké krokety (19 % vlhkosti)