Bosch Senior

869 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „Bosch Senior“

Velikost zvířete Všechny velikosti Značka Bosch Aktionsnummer 4693, 5492CZ Zvířecí druh Hund Velikost balení 2 × 12,5 kg, 2,5 kg, 12,5 kg Produktová řada krmení Bosch HPC Zvláštní potřeby Imunitní a obranný systém, Kosti a chrupavky, Žaludek a trávení Vlastnosti krmiva 100% vyrobeno v Německu, Vitalita a vitaminy Druh masa Drůbeží Životní fáze Senior Forma krmiva Kousky

Společnost Bosch nabízí se svými krmivy kompletní výživový plán, který zaručuje dobrou snášenlivost i u velmi citlivých jedinců. Nejen certifikáty kvality mluví samy za sebe. Společnost se navíc zavázala k udržitelnosti použitých energií.

Pokud pro vašeho psa hledáte granule bohaté na vitamíny, právě jste je našli. S krmivem Bosch Senior přinášíte do misky jen to nejlepší. Lahodné drůbeží maso se postará o výjimečný chuťový zážitek. Krmivo je vhodné pro psy všech velikostí a je speciálně přizpůsobené potřebám starších psů. Speciální přísady mají pozitivní vliv na trávení. Přidané vitamíny posilují imunitní systém a obranyschopnost.

S krmivem Bosch Senior nabídnete svému psovi vyváženou stravu i chutné jídlo. Denní dávka může zůstat v misce celý den. To může podpořit přirozené chování při krmení vašeho zvířete, protože si může samo zvolit čas krmení. Krmivo obsahuje ale pouze malé množství vody, což může vést k nižší hydrataci. Dbejte neustále na to, aby vaše zvíře mělo dostatečný příjem vody.

Popis produktu:

  • chutné suché krmivo
  • jednoduché uskladnění
  • pozitivní účinek na trávení
  • s vitaminy pro vitalitu a zdraví
  • posílení imunitního systému a obranyschopnosti
  • Podporuje zdravé kosti a chrupavky