Bosch Adult ryba a brambory

939 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „Bosch Adult ryba a brambory“

Velikost zvířete Všechny velikosti Zvláštní potřeby Imunitní a obranný systém, Kosti a chrupavky, Podporující trávení, Žaludek a trávení Zvířecí druh Hund Nabídky Zbyla Posia Velikost balení 2 × 15 kg, 3 kg, 15 kg Produktová řada krmení Bosch HPC Značka Bosch Vlastnosti krmiva 100% vyrobeno v Německu, Vitalita a vitaminy Forma krmiva Kousky Druh masa Ryba Životní fáze Dospělý Aktionsnummer 4693

Krmivo značky Bosch je kompletní výživový program. Používají se jedinečné receptury, které zaručují dobrou snášenlivost i u velmi citlivých jedinců. Nejen certifikáty kvality mluví samy za sebe. Společnost se navíc zavázala k udržitelnosti použitých energií.

Objevte granule s vysokým obsahem vitamínů pro vašeho psa. Vysoce kvalitní krmivo Bosch Adult ryba a brambory je ta nejlepší volba; bramborami jsou chutné krmivo pro psy na každý den. Vaše zvíře bude jedinečnou chuť lahodné ryby milovat. Krmivo je vhodné pro psy všech velikostí a je speciálně přizpůsobené potřebám dospělých psů. Speciální přísady obsažené v produktu mohou mít pozitivní vliv na trávení. Přidané vitamíny posilují imunitní systém a obranyschopnost.

Bosch Adult ryba a brambory je chutné krmivo pro psy na každý den. bramborami jsou chutné krmivo pro psy na každý den. Denní dávka může zůstat v misce celý den. To může podpořit přirozené chování při krmení vašeho zvířete, protože si může samo zvolit čas krmení. Krmivo obsahuje ale pouze malé množství vody, což může vést k nižší hydrataci. Vždy dbejte na dostatečný příjem tekutin.

Popis produktu:

  • chutné granule
  • jednoduché uskladnění
  • pozitivní účinek na trávení
  • s vitaminy pro vitalitu a zdraví
  • posílení imunitního systému a obranyschopnosti
  • Podporuje zdravé kosti a chrupavky