Trixie Dog Activity Snack Roll, hračka pro psy

109 

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Kategorie:

Popis

Informace o produktu „Trixie Dog Activity Snack Roll, hračka pro psy“

Klasifikace nebezpečnosti
N
Značka
Trixie
Použití
Ideální pro účely výcviku
Zvláštnosti
Lze ji naplnit pamlsky, Protiskluzové
Nabídky
Topseller
Aktionsnummer
6091, 10000, 10002

Hračka pro psy Dog Activity Snack Roll nepřináší jen napínavou zábavu, představuje zároveň skvělou pomůcku pro rozvoj inteligence psů.

Zvyšujte inteligenci a zlepšujte výdrž svého psa

Díky hračce pro psy Dog Activity Snack Roll nabídnete svému psovi nejen zajímavou novou hračku, ale rozvíjíte také jeho inteligenci a zlepšujete výdrž.

Funguje to takhle jednoduše: Robustní plastové jádro naplníte oblíbenými pamlsky svého psa. Aby se pes ke svým pamlskům dostal, musí hračkou pro psy Dog Activity Snack Roll hýbat a otáčet, aby z ní občas vypadly malé kousky krmiva. Psovi se tak zlepšuje nejen výdrž, ale trénuje si i inteligenci a zlepšuje schopnost chápání. Perfektní hračka pro rozvoj inteligence psů bez ohledu na velikost, věk, pro začátečníky i pokročilé.

Robustní materiál a kvalitní zpracování

Firma Trixie si za kvalitou stojí a ani hračka pro psy Dog Activity Snack Roll není žádnou výjimkou. Hračka výjimečně rozvíjející inteligenci psů je vyrobena z velmi kvalitního plastu, opatřena gumovým pláštěm zajišťujícím bezhlučnost a lze ji rozšroubovat. Hračku pro psy Dog Activity Snack Roll tak můžete snadno naplnit pamlsky a vyčistit.

Zvláštní detail: Pomocí 3 vyjímatelných tyček můžete nastavovat stupeň obtížnosti a tím i vypadávání pamlsků.

Rozměry: ø 6/ø 5 x 14 cm