Beco Pets konopný kroužek, Ø 17 cm

239 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „Beco Pets konopný kroužek, Ø 17 cm“

Klasifikace nebezpečnosti
N
Barva
pestrá
Materiál
Bavlna, Konopí
Zvláštnosti
Robustní a odolné, Z přírodní surovin
Značka
Beco Pets
Tvar
Kroužek
Šířka ve smontovaném stavu
4 cm
Výška ve smontovaném stavu
17 cm
Délka ve smontovaném stavu
17 cm
Aktionsnummer
6233

Čistič zubů
Silná konopná vlákna fungují jako přírodní zubní kartáček a pomáhají odstraňovat škodlivé zbytky jídla, které se během dne usazují na zubech vašeho psa. Čím lépe váš pes žvýká, tím čistší má zuby. Čím čistší má zuby, tím lépe také žvýká.

Bezpečnější hry
Složky konopí v krátkých vláknech jsou při požití a přirozeném vyloučení do značné míry neškodné. Přesto doporučujeme, abyste na svého psa dohlíželi, když se zabývá hračkou. Jinak nemáte pod kontrolou, že si nezpůsobí žádnou újmu na zdraví.

Udržitelné konopí: Potěšující fakta
Konopí se daří pěstovat ve velkém množství a není třeba používat pesticidy. Nejenže roste neuvěřitelně hustě a vysoko, ale také uvolňuje cennou zemědělskou půdu pro jiné plodiny. Nepotřebuje téměř žádnou vodu a do půdy vrací 60–70 % živin.

Beco
Společnost Beco klade velký důraz na udržitelnost. Tato skvělá britská značka věří, že o naši planetu musíme pečovat stejně láskyplně jako o naše čtyřnohé přátele. Proto společnost Beco vyvíjí výrobky špičkové kvality za použití těch nejudržitelnějších metod, aniž by to bylo na úkor designu, funkčnosti a potěšení z produktu.

  • Velikost: Ø cca 17 cm