Versele Laga CAVIA COMPLETE

329 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „Versele Laga CAVIA COMPLETE“

Značka Versele Laga Velikost balení 1,75 kg, 2 x 1,75 kg, 500 g Forma krmiva Pelety Aktionsnummer 4928

Toto krmivo pro morčata značky Versele Laga bylo vytvořeno pro vyváženou a komplexní výživu vašich morčat. Vzorem pro jeho složení byla sama příroda, protože přírodní strava obsahuje hodně vlákniny, ale málo škrobů a také má jen malý obsah tuku. Přesně tyto vlastnosti najdete i u lehce stravitelného krmiva Cavia Adult Complete. Receptura neobsahuje zrna obilovin a obsahuje kromě různých bylin a travin i lahodné bezinky a zeleninu, jako mrkev, které nejen zvyšují akceptaci, ale také dodávají důležité vitamíny.

Navíc obsahuje lahodné seno z bojínku lučního, které je známé svou vysokou kvalitou. Obsah vlákniny tak činí přibližně 20 %. Forma krmiva (extrudované) zabraňuje tomu, aby si morče vybíralo, takže zaručeně zkonzumuje všechny obsažené živiny ve vyváženém poměru. Význam má především velké množství vitamínu C (100 mg/kg), který je pro morčata životně důležitý. I v této formě však obsahuje dlouhá, nerozdrcená stébla, která stimulují žvýkání a podporují potřebné obrušování zubů: Zabraňuje u nich nepříjemným problémům se zuby.

Hrubá struktura krmiva v kombinaci s přidanými prebiotiky (FOS a MOS) navíc přispívá k regulaci zažívání a napomáhá zdravé střevní mikroflóře, která se pozná podle toho, že není cítit nepříjemný zápach. Snižuje se i tvorba bezoárů.

Podrobnosti produktu:

  • Extrudované základní krmivo pro morčata
  • Pro přirozenou výživu s bohatou strukturou
  • Dlouhá nerozdrcená stébla podporují obrušování zubů a trávení
  • Obohaceno o životně důležitý vitamín C
  • Bez obilných zrn; s nízkým obsahem škrobů
  • Obsahuje byliny, bezinky a různé druhy trav
  • Je ve formě pelet, takže si zvířata nemohou vybírat

Berte prosím na vědomí:
Velká balení krmiv Versele Laga pro malá zvířata / hlodavce mohou být expedována v univerzálním obalu. Deklaraci a informace o produktu najdete na bílém štítku nalepeném samostatně na spodní straně nebo na boku obalu.