Vitakraft Emotion Beauty Selection křečci 2× 600 g

289 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „Vitakraft Emotion Beauty Selection křečci 2× 600 g“

Životní fáze Vše Vlastnosti krmiva Bez cukru, Bez přídavku aromat Značka Vitakraft Forma krmiva Zrnka Produktová řada krmení Vitakraft Emotion Aktionsnummer 4282 Zvířecí druh Hamster

Emotion Beauty Selection Křeček 600 g značky Vitakraft je vyvážené kompletní krmivo pro křečky všech věkových kategorií. Obsahuje křupavé obiloviny, zeleninu bohatou na vitamíny, extra porci chutných ořechů a krevetky s vysokým obsahem bílkovin: Tím se dosáhne složení bohatého na bílkoviny, které optimálně splní výživově fyziologické požadavky vašeho křečka a poskytne mu tak vše, co potřebuje pro každodenní život.
Obsažené oleje, které se získávají z ořechů, zajišťují zdravou kůži a krásnou lesklou srst křečka, zatímco složení bohaté na vlákninu zajišťuje nezbytné obrušování zubů. speciální kombinace živin navíc redukuje nepříjemné zápachy v toaletách pro křečky.

Toto krmivo kromě toho samozřejmě obsahuje i inovativní komplex TriVita®, který poskytuje cenné živiny jako omega-3-mastné kyseliny, prebiotický inulin a optimální poměr esenciálních aminokyselin. Pro komplexní podporu organismu. 

Kupte si nyní dvojbalení a získejte plstěnou tašku zdarma! Limitováno na jednu tašku na objednávku.

Podrobnosti produktu:

  • Kompletní krmivo pro křečky všech věkových kategorií
  • Druhově specifická směs s chutnými přísadami
  • Pro zdravou kůži a hezkou srst
  • receptura bez cukru
  • Bez umělých aromat a konzervačních látek
  • Obal uchovává aroma