ZooRoyal Tigrooo s vůní dětského pudru

279 

Popis

Informace o produktu „ZooRoyal Tigrooo s vůní dětského pudru“

Klasifikace nebezpečnosti N Zvláštnosti Bezprašné, S vůní, Výborně pohlcuje zápach Materiál Bentonit Značka ZooRoyal Tigrooo Velikost balení 12kg Aktionsnummer 5492CZ

ZooRoyal Tigrooo s vůní dětského pudru je čistě přírodní produkt z vysoce kvalitního bentonitu. Bentonit je z 99 % bezprašný, velmi jemný a vydatný. Díky velmi jemné zrnitosti je stelivo obzvláště šetrné ke kočičím tlapkám a může absorbovat několikanásobek své vlastní hmotnosti. Během krátkého časového okamžiku se přitom vytvoří ploché a pevné hrudky, které eliminují pachy a které lze beze zbytku odstranit z toalety. Rychlá tvorba hrudek a jemná vůně dětského pudru se postarají o ještě lepší pohlcování pachů. Díky jemné vůni je jemné stelivo také optimálně vhodné pro mladé kočky.

Stelivo je baleno ve výrobním závodě vybaveném solárními panely. Emise CO², které při tom vznikají, jsou plně vykompenzovány, díky čemuž je závod klimaticky neutrální. Stelivo Tigrooo tak prospívá životnímu prostředí.

Podrobnosti produktu:

  • jemné k packám
  • zvláště savý & vydatný
  • spolehlivě váže zápach
  • 99 % bezprašné
  • s vysokou hrudkovitostí

Použití:

1. Naplňte čistou toaletu pro kočky podestýlkou do výšky cca 6–8 cm.
2. Pro zajištění dobré hygieny v toaletě vašeho mazlíčka byste měli denně odstraňovat hrudky a tuhé exkrementy. Je-li to nutné, toaletu znovu naplňte vrstvou podestýlky a rovnoměrně ji rozprostřete na dno toalety.
3. V závislosti na požadavcích a intenzitě zápachu je nutné každých 14 dní důkladně vyčistit toaletu a naplnit ji znovu. Hrudky můžete vyhodit do komunálního odpadu.
4. Před opětovným naplněním toalety ji důkladně vyčistěte a osušte, poté naplňte novou vrstvu podestýlky (viz 1.).

Nesplachujte prosím hrudky do WC – hrozí nebezpečí ucpání! Pokud je toaleta pro kočky umístěna v místnosti s podlahovým vytápěním, doporučujeme pod toaletu umístit izolační vrstvu (např. z polystyrenu).

Z hygienických důvodů se při čištění toalety doporučuje nosit jednorázové rukavice. Těhotné nebo kojící ženy, malé děti a lidé s oslabeným imunitním systémem by se měli vyhýbat kontaktu se znečištěným stelivem.