ZooRoyal škrabací válec pro kočky Lotta 75 cm

Informace o produktu „ZooRoyal škrabací válec pro kočky Lotta 75 cm“

Klasifikace nebezpečnosti N Detail: barva přírodní Aktionsnummer 5295, 5492CZ Druh poškrábání ton Vybavení S kukaní, S poschodím Použití jako ústup, Možnost odpočinku, pro lezení a hraní, Péče o drápy Zvláštnosti Exkluzivní, testováno na škodlivé látky Výška ve smontovaném stavu 75 cm Značka ZooRoyal Materiál Mořská tráva, Polyester, Sisal Průměr 400 cm Tvar Oválný Šířka ve smontovaném stavu 40 cm Délka ve smontovaném stavu 40 cm Barva béžová

Moderní škrabací válec pro kočky Lotta s výškou cca 75 cm poskytuje všechno, co si jen kočky mohou přát. Především je vybaven velkou plochou pro škrabání, třemi útulnými kukaněmi a pohodlným horním prostorem k ležení, které jsou ideální k odpočinku, výhledu a pozorování okolí.
Velká plocha pro škrabání z různých robustních přírodních škrabacích materiálů je optimální pro péči o drápky. Dobrá péče o drápky je pro zdraví vaší kočky nezbytná.
Škrabací válec chrání nábytek a koberce před škrabáním, přirozeným zvykem kočky. Zvlášť kočkám, které škrábou rády, je vhodné nabídnout příležitost ke škrábání v každé místnosti.

Podrobnosti produktu:

  • Rozměry (délka × výška × šířka): Cca 40 × 75 × 40 cm
  • Materiál: Polyester, přírodní mořská tráva, přírodní sisal

Všeobecně:
Než začnete pro svou kočku škrabadlo montovat, přečtěte si prosím pozorně návod k použití a pokyny. Škrabadlo je navrženo k zabavení vaší kočky. Pozor! Výrobek není určen k hraní a lezení pro děti. Používejte škrabadlo jen v suchém interiéru. Je vhodné jen pro soukromé použití.

ZooRoyal škrabací válec pro kočky Lotta 75 cm
ZooRoyal škrabací válec pro kočky Lotta 75 cm

1 699 

Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare