ZooRoyal prémiový škrabací válec pro kočky Ida 70 cm

1 999 

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Kategorie:

Popis

Informace o produktu „ZooRoyal prémiový škrabací válec pro kočky Ida 70 cm“

Klasifikace nebezpečnosti N Šířka ve smontovaném stavu 35 cm Aktionsnummer 5295, 5492CZ Druh poškrábání ton Vybavení S kukaní, S poschodím Použití jako ústup, Možnost odpočinku, pro lezení a hraní, Péče o drápy Zvláštnosti Exkluzivní, testováno na škodlivé látky Značka ZooRoyal Průměr 350 cm Délka ve smontovaném stavu 35 cm Tvar Oválný Výška ve smontovaném stavu 70 cm Materiál Plyš, Sisal Barva béžová Detail: barva béžová

Moderní a stylový prémiový škrabací válec pro kočky Ida s výškou cca 70 cm poskytuje všechno, co si jen kočky mohou přát. Především je vybaven dvěma útulnými kukaněmi a pohodlným horním prostorem k ležení s vysokými okraji, který je ideální k odpočinku, výhledu a pozorování okolí.
Škrabací válec má velkou plochu pro škrabání z robustního přírodního sisalu pro optimální péči o drápky. Dobrá péče o drápky je pro zdraví vaší kočky nezbytná.
Škrabací válec chrání nábytek a koberce před škrabáním, přirozeným zvykem kočky. Zvlášť kočkám, které škrábou rády, je vhodné nabídnout příležitost ke škrábání v každé místnosti.

Podrobnosti produktu:

  • Rozměry (délka × výška × šířka): Cca 35 × 70 × 35 cm
  • Materiál: Polyester, přírodní sisal

Všeobecně:
Než začnete pro svou kočku škrabadlo montovat, přečtěte si prosím pozorně návod k použití a pokyny. Škrabadlo je navrženo k zabavení vaší kočky. Pozor! Výrobek není určen k hraní a lezení pro děti. Používejte škrabadlo jen v suchém interiéru. Je vhodné jen pro soukromé použití.