District 70 Snake kartonové škrabadlo

369 

Popis

Informace o produktu „District 70 Snake kartonové škrabadlo“

Klasifikace nebezpečnosti N Barva černá Materiál Vlnitá lepenka Výška ve smontovaném stavu 60 cm Vybavení S hračkou, šetří místo Délka ve smontovaném stavu 54 cm Model Schwarz Detail: barva černá/hnědá Šířka ve smontovaném stavu 28 cm Značka District70 Použití Péče o drápy Druh scratch lepenka Zvláštnosti recyklovat

Kdy jste svou kočku naposledy rozmazlovali tak, že by si to nedovedla představit ani v těch nejodvážnějších snech? Protože naši chlupatí přátelé každý den asi 16 hodin prospí, musíme se postarat o to, aby se také dostatečně pohybovali.
Škrábání a hraní
Podpořte lovecký, pronásledovací a hrací pud své kočičky pomocí hračky, která umožňuje rozmanité aktivity. Tato multifunkční hračka SNAKE spojuje škrábaní a hraní v jednom velkém kartonu. Na horní straně se nachází škrabací plocha, uvnitř dva míčky s rolničkou a mnoho otvorů k prostrčení tlapek. Škrabací plocha z kartonu na horní straně povzbuzuje k instinktivnímu broušení drápů, zatímco oba míčky s rolničkou uspokojují lovecký pud kočky. Vaše kočka se bude míčky snažit ulovit celé hodiny a nikdy nebude mít dost!

Pohyb v domě
Jak každý majitel kočky jistě ví, mají naši chlupatí kamarádi přirozený lovecký pud. Na rozdíl od koček, které žijí volně venku, mají kočky v domácnosti poněkud omezené možnosti zpestření a pohybu. Abychom jim napínavé venkovní aktivity vynahradili, vyvinuli jsme hračku SNAKE. Hračka podporuje zdravý pohyb vašeho domácího tygra a zároveň uspokojuje jeho instinktivní lovecký pud.

Vhodné pro domácnosti s více kočkami
Tento oblý kousek je něco jiného než ostatní škrabadla pro kočky, která sice fungují, ale pro moderní domov nejsou příliš atraktivní. Je tak stylový, že ho nemusíte schovávat, když čekáte návštěvu. SNAKE je k dostání ve dvou barvách a díky jeho velikosti ho můžete využít také v bytech s více kočkami k zábavě i pro malou skupinku. Z veselé hračky, vyrobené z pevných materiálů, bude vaše kočička šílet nadšením, jakmile objeví nahánění míčků v dráze!
 

  • Stylová, multifunkční hračka pro kočky.
  • Perfektní k interaktivním hrám.
  • Podněcuje přirozený lovecký pud koček.
  • Škrabací plocha z kartonu na horní straně k broušení drápů.
  • S cinkajícími míčky uvnitř pro potěšení kočky.
  • Skvělá metoda, jak podpořit zdravý pohyb koček chovaných v bytě, a to v každém věku.
  • Rozměry: 54 × 28 × 6 cm