FURminator šamponovací kartáč pro psa a kočku

379 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „FURminator šamponovací kartáč pro psa a kočku“

Klasifikace nebezpečnosti N Materiál Plast Barva černá, šedá Značka FURminator Vybavení hygienický Použití pro domov Nabídky Themenwelt Abkühlung Druh kartáče a hřebeny Aktionsnummer 5098

FURminator šamponovací kartáč zajišťuje během koupání lesklou srst vašeho domácího mazlíčka.
Štětiny kartáče rozvolní srst tak, aby šampon nebo kondicionér mohly snáze proniknout až na kůži. Šamponovací kartáč tak zajistí lesklou srst. Šamponovací kartáč jemně masíruje kůži a lze jej díky měkkým štětinám použít také u domácích zvířat s citlivou kůží. Šamponovací kartáč je vhodný pro většinu druhů zvířat se srstí. Používejte kartáč jednou měsíčně společně s běžnou koupací rutinou pro vašeho domácího mazlíčka.

 

Podrobnosti produktu:

  • Nádobka k naplnění FURminator šamponem nebo kondicionérem.
  • Dávkovací tlačítko k nanesení produktu na srst.
  • Štětiny rozčesávají srst. Šampon nebo kondicionér tak snáze pronikne až na kůži.
  • Použijte jej v případě potřeby jako součást FURminator Ultimate Hair Reduction System.
  • Vyvinuto výrobcem originálního náčiní pro péči o srst FURminator deShedding.

Použití:

Před použitím otevřete nádobku a doplňte šampon nebo kondicionér značky FURminator. Zavřete nádobku. Namočte důkladně srst jako obvykle a masírujte kůži a srst vašeho čtyřnohého přítele kartáčem. Stisknutím dávkovacího knoflíku se šampon nanese na srst. Zatímco srst rozčesáváte kartáčem, šampon nebo kondicionér se rovnoměrně roztírá v srsti a na kůži. Řiďte se pokyny na lahvičce se šamponem nebo kondicionérem a poté srst důkladně opláchněte.