ZooRoyal křupavé polštářky s vysokým obsahem kuřecího masa

89 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „ZooRoyal křupavé polštářky s vysokým obsahem kuřecího masa“

Velikost zvířete Všechny velikosti Vlastnosti krmiva Bez barviv, Bez přidaného cukru, bez přídavku obilovin, S vitaminy A, D3 + E, Taurin, Vyvinuto ve spolupráci se zvěrolékaři Aktionsnummer 5289, 5324 Zvířecí druh Katze Velikost balení 4 × 70 g Forma krmiva Křupavé taštičky Značka ZooRoyal Druh masa Kuřecí Zvláštní potřeby Kůže a srst, Vysoká akceptace Životní fáze Vše

S produkty značky ZooRoyal se do misky dostává jen to nejlepší

V našem krmivu pro kočky značky ZooRoyal jsou použity výhradně ty nejlepší přísady a přírodní sloučeniny. Naše kompletní krmivo a pamlsky pro kočky se vyznačují maximální mírou tolerance a stravitelnosti. Všechny receptury byly vyvinuty ve spolupráci se zvěrolékaři a jsou proto 100% druhově přizpůsobeny. Váš mazlíček by měl cítit stále dobře. Díky naší paletě výrobků můžeme každému zvířátku poskytnout všechno, co potřebuje pro šťastný a zdravý život. U nás najdete jen to nejlepší – pro zvířata, jako je to vaše.

Chcete nabídnout vaší kočce chutné pamlsky? ZooRoyal křupavé polštářky s kuřecím masem se báječně hodí jako malá dobrota nebo odměna pro vašeho čtyřnohého miláčka. Vaše zvíře si chuť chutného drůbežího masa zamiluje. Pamlsek je doporučený pro kočky všech velikostí a ve všech životních fázích. Přidané vitamíny mohou posílit imunitní systém a zdraví vaší kočky. Zajistíte tak zdravý život vašeho zvířete. Vitamín E pomáhá tlumit zánětlivé reakce. Vitamín A podporuje nejen růst kostí, ale i stavbu tělu vlastních bílkovin. Pomáhá udržovat funkci zraku a významnou roli hraje také při ochraně sliznice. Vitamín D ovlivňuje metabolismus vápníku. Vápník je důležitý minerál, který hraje důležitou roli při získávání a udržování kostní hmoty. Taurin výrazně podporuje kardiovaskulární zdraví a zlepšuje látkovou výměnu. Protože si tělo koček vyrábí tuto aminokyselinu jen v malém množství, dokáže tento chutný pamlsek potřebu taurinu zcela pokrýt. Pamlsek je bez přídavku cukru.

Pamlsky pro kočky by měly být něco výjimečného, a proto se dávkují. Pokud má vaše kočka sklon k nadváze, buďte především v případě energeticky bohatých kousků opatrní. Dbejte následujících pokynů: Co vaše kočka přijme jako pamlsek, musíte poté odečíst z hlavní krmné dávky. Tak zabráníte tomu, aby kočky přijímaly příliš mnoho energie, a následně přibíraly.

Popis produktu:

 • Chutný pamlsek
 • jako odměna
 • Vyvinuto ve spolupráci se zvěrolékaři
 • Zdravé krmení vycházející z přírody
 • Vysoká snášenlivost a ta nejlepší stravitelnost
 • s taurinem
 • S vitamínem A
 • S vitaminem E
 • S vitaminem D3
 • Obohacené o minerály
 • bez přidaného cukru