ZooRoyal zvěřinová paštika v aspiku

159 

Popis

Informace o produktu „ZooRoyal zvěřinová paštika v aspiku“

Velikost zvířete Všechny velikosti Vlastnosti krmiva Bez konzervačních prostředků, Bez přidaného cukru, bez přídavku obilovin, Bez umělých aromat, Biotin, Vyvinuto ve spolupráci se zvěrolékaři Aktionsnummer 5324, 5492CZ Zvířecí druh Katze Forma krmiva V paštice Velikost balení 16 × 100 g, 32 × 100 g Značka ZooRoyal Druh masa Zvěřina Zvláštní potřeby Vysoká akceptace Životní fáze Dospělý

S produkty značky ZooRoyal se do misky dostává jen to nejlepší
V našem krmivu pro kočky značky ZooRoyal jsou použity výhradně ty nejlepší přísady a přírodní sloučeniny. Naše kompletní krmivo a pamlsky pro kočky se vyznačují maximální mírou tolerance a stravitelnosti. Všechny receptury byly vyvinuty ve spolupráci se zvěrolékaři a jsou proto 100% druhově přizpůsobeny. Váš mazlíček by měl cítit stále dobře. Díky naší paletě výrobků můžeme každému zvířátku poskytnout všechno, co potřebuje pro šťastný a zdravý život. U nás najdete jen to nejlepší – pro zvířata, jako je to vaše.

Tyto lahodné kapsičky se postarají o vyváženou stravu vaší kočky. ZooRoyal zvěřinová paštika v aspiku je vynikající krmivo. Chutná zvěřina rozbuší srdce vašeho mazlíčka. Krmivo doporučené pro kočky všech velikostí je speciálně přizpůsobené potřebám dospělých koček. Prebiotické složky mohou kladně ovlivnit zdravé zažívání. Vědomě navíc nejsou přidány žádné obiloviny, aromatické látky ani konzervanty.

Podrobnosti produktu:

  • Vyvinuto ve spolupráci se zvěrolékaři
  • bez přídavku obilovin
  • Bez konzervačních látek
  • Bez umělých aromat
  • bez přidaného cukru