Schmusy Nature Meeres-Fisch Pur s okouníkem mořským, 12 x 185 g

349 

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Popis

Informace o produktu „Schmusy Nature Meeres-Fisch Pur s okouníkem mořským, 12 x 185 g“

Vlastnosti krmiva Bohaté na bílkoviny, Vitalita a vitaminy Životní fáze Dospělý Druh masa Ryba Značka Schmusy Produktová řada krmení Schmusy Nature Meeres-Fisch Forma krmiva V želé Aktionsnummer 4640 Zvířecí druh Katze

Mokré krmivo Nature Meeres-Fisch Pur s masem okouníka mořského se vyrábí ve firmě Schmusy, která se specializuje na krmivo pro kočky, a obsahuje výhradně rybí maso v křehkém želé. Krmivo s rybou a vysokým obsahem bílkovin, které bude určitě po chuti i vaší micce. „Čistá“ receptura s ingrediencemi velmi dobré kvality zaručuje mokrému krmivu vysoký obsah vitaminů a minerálů, které dodají organismu vašeho mazlíka životně důležité živiny.

Vysoký podíl rybího masa v krmivu samozřejmě přispívá také k velmi dobré chuti. Nezapomínejte ovšem prosím na to, že se u nabízeného mokrého krmiva nejedná o žádné základní krmivo a není ani schopno dodat vaší kočce vše, co potřebuje pro aktivní a zdravý život. Ideální je pak kombinace s vločkami značky Barf nebo suchým krmivem. Občas můžete přimíchat i menší porci rýže.

Podrobnosti produktu:

  • Plnohodnotné mokré krmivo pro dospělé kočky
  • ideální v kombinaci se suchým krmivem nebo vločkami
  • obsahuje jen málo tuku: Čistý okoun mořský ve šťavnatém želé
  • doplněno o vitaminy, minerály a stopové prvky