ROYAL CANIN KITTEN granule 2 kg + kapsičky v omáčce 12× 85 g

1 149 

Popis

Informace o produktu „ROYAL CANIN KITTEN granule 2 kg + kapsičky v omáčce 12× 85 g“

Velikost zvířete Všechny velikosti Vlastnosti krmiva Bohaté na bílkoviny, Taurin, Vitalita a vitaminy Druh masa Drůbeží Značka Royal Canin Forma krmiva Krokety, V omáčce Zvláštní potřeby Těhotenství a odchov Životní fáze Kotě Nabídky Míchané balení Aktionsnummer 4774 Zvířecí druh Katze

ROYAL CANIN KITTEN granule pro koťata do 12 měsíců

  • Pomáhá budovat přírodní obranyschopnost
  • Podporuje zdravý růst
  • Podporuje zdravé trávení

Proč podávat speciální krmivo pro koťata?

Fáze růstu je důležitou životní etapou koťat – je to doba velkých změn a nového objevování. Během této doby je obzvláště důležité podporovat mladou kočičku v jejím vývoji. K tomu může pomoci vhodná výživa ve formě kvalitního krmiva pro koťata.

Krmivo ROYAL CANIN Kitten se hodí pro výživu koťat do 12 měsíců a je speciálně přizpůsobené potřebám výživy mladých koček.

Imunitní systém kotěte se teprve postupně vyvíjí. Krmivo ROYAL CANIN Kitten podporuje přirozenou obranyschopnost kotěte během této doby, zejména díky patentovanému komplexu antioxidantů s vysoce účinným vitamínem E.

Koťata mají citlivé trávení. Krmivo ROYAL CANIN Kitten proto zajišťuje vysokou toleranci zažívání. To umožňují takzvané L.I.P. proteiny, které se vyznačují extrémně vysokou stravitelností (90 %). Ke zdravému trávení dále přispívají prebiotika jako FOS.

Fáze růstu může být kvůli mnoha tělesným změnám pro vaše kotě velmi náročným obdobím. Krmivo ROYAL CANIN Kitten proto nabízí přizpůsobený obsah proteinů a vyvážený poměr vitamínů a minerálů, jako je vitamín D a vápník. Navíc je energetický obsah v tomto krmivu vědomě přizpůsoben obzvláště vysoké aktivitě mladého kotěte.

ROYAL CANIN KITTEN v omáčce pro koťata ve věku od 2 – 12. měsíců

  • Instinktivní preference
  • Snadné žvýkání
  • Podporují přirozenou obranyschopnost

Proč speciální mokré krmivo pro koťata?

Ideální start do života začíná pro koťata správnou výživou. Přísun všech potřebných živin podporuje vývoj a růst kotěte v kritických fázích života a po nich.

Odvykání mladých koček na mateřské mléko může být obtížné – zejména v případě, že krmivo není speciálně přizpůsobené potřebám kotěte.

Z tohoto důvodu je krmivo ROYAL CANIN Kitten v omáčce dokonale přizpůsobené optimálnímu nutričnímu profilu (ONP), který kočičí mláďata instinktivně preferují. Chuť, vůně a textura potravy jsou vytvořeny tak, aby kotě produkt obzvláště dobře akceptovalo. Krátce řečeno to znamená, že koťata tuto stravu velmi ráda konzumují.

Ve druhé fázi růstu (2–12 měsíců) se dále zpevňuje struktura kostí mladé kočky. Energetická potřeba je stejně jako předtím velmi vysoká, ale oproti první fázi růstu se snižuje.

ROYAL CANIN Kitten v omáčce pokrývá vysokou energetickou potřebu aktivních koťat a podporuje současně vývoj silných kostí. Je tak zajištěn obecný zdravý stav kotěte a položen základ pro zdravý život.

Je také důležité vědět, že ve druhé fázi růstu ještě nejsou plně vyvinuté přirozené obranné reakce vaší malé kočky. ROYAL CANIN Kitten podporuje posílení přirozené imunity vašeho kotěte pomocí komplexu antioxidantů, který obsahuje vitamin E, vitamin C, taurin a lutein.

Krmivo ROYAL CANIN Kitten v omáčce bylo vyvinuto speciálně pro snadné žvýkání a hodí se rovněž pro krmení koček matek.

 

Příslib kvality značky ROYAL CANIN

Všechny produkty značky ROYAL CANIN procházejí komplexní kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a naplněny individuální výživové potřeby a životní styl vaší kočky. To znamená, že ROYAL CANIN Kitten nabízí vaší mladé kočce velmi kvalitní a vyváženou stravu.