Miamor Ragout Royale Adult s krůtím, lososem a telecím v želé, multibox

159 

Popis

Informace o produktu „Miamor Ragout Royale Adult s krůtím, lososem a telecím v želé, multibox“

Vlastnosti krmiva Bez umělých zvýrazňovačů chuti, Vitalita a vitaminy Životní fáze Dospělý Druh masa Drůbeží, Ryba, Telecí Velikost balení 12 × 100 g, 48 × 100 g Značka Miamor Produktová řada krmení Miamor Ragout Royale Nabídky Míchané balení Forma krmiva V omáčce Zvířecí druh Katze Aktionsnummer 5492CZ

Miamor Ragout Royale v želé multibox Adult (s krůtím, lososem a telecím) nabídne vašemu čtyřnohému miláčkovi příjemnou změnu. Nabízená varianta z řady Ragout Royale obsahuje 4 x krůtí, 4 x losos a 4 x telecí. Maso i losos jsou velmi šťavnaté a chutné. Mokré krmivo od firmy Miamor nabízí vaší oblíbené kočce navíc mnoho důležitých vitaminů a minerálních látek.

Chutné kousky masa a ryby zaručují skutečný chuťový požitek. Nabízené prvotřídní mokré krmivo jistě ocení i nároční chlupatí kamarádi. Rozmazlujte i vy svého domácího mazlíčka jídlem, které je nejen výjimečně šťavnaté a s plnou chutí, ale navíc obsahuje velmi promyšlenou kombinaci surovin, které může vaše kočka bez problémů strávit. Receptura všech tří chuťových variant je samozřejmě odpovídající také pro potřebu energie u výjimečně aktivních čtyřnohých miláčků.

Podrobnosti produktu:

  • 3 různé druhy chutí (krůtí, losos a telecí)
  • vyvážené mokré krmivo pro dospělé kočky
  • výživné kousky masa a ryby
  • velmi bohaté na bílkoviny
  • cenné minerální látky
  • Bez barviv a konzervačních látek