MAC’S Cat, 60 × 400 g, variace chutí masa 2

2 899 

Popis

Informace o produktu „MAC’S Cat, 60 × 400 g, variace chutí masa 2“

Velikost zvířete Všechny velikosti Životní fáze Dospělý Vlastnosti krmiva Bez barviv, Bez konzervačních prostředků, bez přídavku obilovin, Citlivý, Vysoký podíl masa Forma krmiva Kousky Zvláštní potřeby Alergici, Nadváha Druh masa Drůbeží Značka MAC’s Cat Nabídky Míchané balení Aktionsnummer 4720 Zvířecí druh Katze

Krmivo MAC’s je vzhledem k použití vysoce kvalitních ingrediencí obzvlášť kvalitní. Základem všech receptů na mokré krmivo pro kočky jsou vědecké poznatky.

Toto mokré krmivo může vaší kočce poskytnout všechny potřebné vitaminy a minerály. MAC’S Cat, 60 × 400 g, variace chutí masa 2, je správná volba pro vysoce kvalitní krmivo. Balení se speciálně sladěnými příchutěmi zaručí vaší kočce zvláštní chuťový zážitek. Tento multipack vám usnadní nákup velkého množství konzerv a kapsiček pro kočky, protože již obsahuje vybrané druhy v jednom balení.

Krmivo je vhodné pro kočky všech velikostí a je speciálně přizpůsobené potřebám dospělých koček.

Kapsičky a konzervy pro kočky se vyznačují vysokým podílem tekutiny. To je většinou přes 60 %. Díky vysokému obsahu vlhkosti přijímá vaše kočka s krmivem MAC’s Cat tekutiny již s potravou. 60 × 400 g, variace chutí masa 2. Vaše zvíře se díky dalšímu objemu tekutiny navíc nasytí rychleji.

Popis produktu:

  • různé druhy
  • lahodné kapsičky
  • dodatečný příjem tekutin díky podílu vlhkosti