Kattovit Feline Gastro

199 

Popis

Informace o produktu „Kattovit Feline Gastro“

Životní fáze Dospělý Zvláštní potřeby Žaludek a trávení Druh masa Králičí Vlastnosti krmiva Snížený obsah tuku Velikost balení 1,25 kg, 4 kg Značka Kattovit Produktová řada krmení Kattovit Feline Diet Aktionsnummer 4145 Zvířecí druh Katze

I kočky trpí tzv. „gastrointestinálními poruchami“, jako je syndrom dráždivého tračníku nebo podrážděný žaludek: Způsobují zdravotní problémy i u koček, jako je zvracení, poruchy trávení, průjem nebo obstipaci (zácpa), což často vede ke ztrátě tělesné hmotnosti, ztrátě tekutin a dehydrataci.Pokud má vaše kočka takové příznaky, měli byste problém řešit s veterinářem a kočce stravu upravit odpovídajícím způsobem: Je zapotřebí speciální dietní stravy. V tomto případě je ideální Kattovit Gastro, suchá kompletní strava, kde je věnována zvláštní pozornost stravitelným ingrediencím.

Tak vzniká dobře stravitelné dietní krmivo, které je obzvláště vhodné při trávicích potížích. Znamená to například snížení obsahu hrubé vlákniny, nízký obsah tuku v obzvláště lehce stravitelném složení i zvýšený obsah elektrolytu.Tak lze kompenzovat nedostatečné trávení a exokrinní pankreatickou nedostatečnost a kromě toho tím lze zmírnit akutní střevní malabsorpci. Suché krmivo lze podávat i po operaci, aby nedošlo k dodatečnému namáhání oslabeného organismu během regenerace, nebo jej lze podávat obzvláště citlivým kočkám.

Podrobnosti produktu:

  • Dietní krmivo při zažívacích potížích jako suché krmivo
  • speciálně pro kočky s gastrointestinálními potížemi (žaludek, střeva, slinivka břišní)
  • k vyrovnání nedostatečného trávení & exokrinní pankreatické nedostatečnosti
  • zmírňuje akutní střevní malabsorpci
  • přesvědčí vás nízkým obsahem tuku & zvýšeným obsahem elektrolytu
  • lehce stravitelné složení
  • k dispozici v baleních různých velikostí