Catz finefood Purrrr No.111 jehněčí

459 

Popis

Informace o produktu „Catz finefood Purrrr No.111 jehněčí“

Velikost zvířete Všechny velikosti Velikost balení 6 × 200 g, 6 × 400 g, 24 × 200 g, 24× 400 g Vlastnosti krmiva Bez barviv, Bez konzervačních prostředků, bez přídavku obilovin, Monoprotein, Vitalita a vitaminy, Vysoký podíl masa Produktová řada krmení Catz Finefood Purrrr Značka Catz Finefood Zvláštní potřeby Alergici Forma krmiva Kousky Druh masa Jehněčí Životní fáze Dospělý Zvířecí druh Katze

Jestliže kočky nesnáší normální druhy krmiva pro kočky, na vině jsou často alergie a nesnášenlivosti. Aby se firma catz finefood vyhnula tomuto riziku a objevila krmivo, které je maximálně snášenlivé a zásobí vaši kočku vším potřebným, uvedla na trh krmivo s monoproteinem Purrrr No.111 jehněčí. Je složeno pouze ze čtyř surovin a obsahuje pouze jeden zdroj živočišné bílkoviny, který je velmi dobře snášen. V tomto případě je to jemné jehněčí maso a vnitřnosti (srdce a játra), které dodají životně důležité živiny, které ve svalovině chybí.

Aby nebyla omezena maximální snášenlivost masa, k jehněčímu se přidává výhradně jen vývar, minerální látky a pupalkový olej. Tyto suroviny optimálně doplňují obsah živin krmiva a zásobují vaši kočku vším, co dennodenně potřebuje. 

Podrobnosti produktu:

  • Plnohodnotné krmivo pro dospělé kočky bez alergenů
  • Pouze jeden zdroj živočišných bílkovin: jehněčí
  • Optimální pro kočky citlivé na stravu & alergické kočky
  • Kvalitní maso vč. Vnitřnosti s vývarem, minerálními látkami a pupalkovým olejem
  • Transparentní, redukovaný seznam přísad
  • Zaručeně bez konzervantů, zvýrazňovačů chuti, barviv, genové techniky& kasiové gumy

Videa k produktu: