Catz finefood Purrrr No.109 vepřové

299 

Popis

Informace o produktu „Catz finefood Purrrr No.109 vepřové“

Velikost zvířete Všechny velikosti Vlastnosti krmiva Bez barviv, Bez konzervačních prostředků, bez přídavku obilovin, Monoprotein, Vitalita a vitaminy, Vysoký podíl masa Životní fáze Dospělý Forma krmiva Kousky Druh masa Vepřové Zvláštní potřeby Alergici Značka Catz Finefood Velikost balení 6 × 200 g, 24 × 200 g Produktová řada krmení Catz Finefood Purrrr Zvířecí druh Katze

Dnes trpí mnoho koček různými alergiemi nebo intolerancí na krmivo a proto špatně snášejí běžné krmivo pro kočky. Dobrou alternativou jsou varianty mokrého krmiva značky Catz finefood, které mají zredukované složení a obsahují jen jeden zdroj živočišné bílkoviny. Bezpečnost na prvním místě!

Masitý základ tvoří v tomto mokrém krmivu výživné vepřové maso a vnitřnosti jako je srdce, játra a plíce. Nemusíte se obávat Aujeszkyho choroby, neboť vir se nachází výhradně jen v syrovém vepřovém. Všechny zpracované kousky masa však byly společností catz finefood šetrně tepelně upraveny, takže veškeré potencionální zárodky byly zcela zlikvidovány působením tepla. Vepřové maso je doplněno vývarem, minerálními látkami a olejem z hroznových jader.

Podrobnosti produktu:

  • Plnohodnotné krmivo pro dospělé kočky bez alergenů
  • Pouze jeden zdroj živočišných bílkovin: vepřové
  • Optimální pro kočky citlivé na stravu & alergické kočky
  • Kvalitní maso vč. vnitřností s vývarem, minerálními látkami a olejem z hroznových jader
  • Transparentní, redukovaný seznam přísad
  • Zaručeně bez konzervantů, zvýrazňovačů chuti, barviv, genové techniky& kasiové gumy

Videa k produktu: