catz finefood No. 21 zvěřina a okouník

949 

Popis

Informace o produktu „catz finefood No. 21 zvěřina a okouník“

Velikost zvířete Všechny velikosti Vlastnosti krmiva Vitalita a vitaminy, Vysoký podíl masa Životní fáze Dospělý Druh masa Ryba Forma krmiva Kousky Zvláštní potřeby Imunitní a obranný systém, Látková výměna Značka Catz Finefood Velikost balení 16× 85 g Produktová řada krmení Catz Finefood Classic Zvířecí druh Katze

catz finefood je vysoce kvalitní krmivo pro kočky, které si vzalo za vzor přirozenou potravu kočky. Obsahuje tedy z velké části čerstvé maso doplněné vybraným ovocem a zeleninou, aby se vaší kočce dostalo všech potřebných minerálních látek a vitaminů.
catz finefood č. 21 – zvěřina a okouník také kombinuje maso s rybou: a to úspěšně. Zvěřina má velmi nízký obsah tuku a současně je velmi bohatá na bílkoviny. Kromě toho má vysoký obsah minerálů, který je jen o málo vyšší než taktéž značný obsah živin. Kromě toho má zvěřina mnoho vitaminů skupiny B. Okouník krmivu dodává další cenné bílkoviny a různé aminokyseliny, zejména však důležitý selen. Recepturu pak doplňují brambory, borůvky a šalvěj.

Podrobnosti produktu catz finefood č. 21 – zvěřina a okouník:

  • Mnoho hodnotných bílkovin
  • Bohatý na aminokyseliny
  • Cenný selen posiluje imunitní systém a podporuje metabolismus
  • Bohatý na vitaminy
  • k dispozici v 200g a 400g plechovkách a v 85g kapsičce

Videa k produktu: