Animonda Integra Protect Diabetes s králíkem

429 

Popis

Informace o produktu „Animonda Integra Protect Diabetes s králíkem“

Velikost zvířete Všechny velikosti Druh masa Drůbeží, Krocan / krůta, Králičí, Vepřové, Vnitřnosti Aktionsnummer 4897 Zvláštní potřeby Cukrovka, Nadváha Vlastnosti krmiva Bez barviv, Bez konzervačních prostředků, bez přídavku obilovin, Vysoký podíl masa Velikost balení 6 × 100 g, 16 × 100 g, 32 × 100 g Životní fáze Dospělý Produktová řada krmení Animonda Integra Protect Značka Animonda Zvířecí druh Katze

Krmivo Integra Protect Diabetes značky Animonda dokáže podpořit léčbu koček se zvýšenou hladinou cukru v krvi. Cukrovka, nazývaná také diabetes mellitus, se u koček vyskytuje poměrně často. Jedná se o onemocnění metabolismu, při němž dochází k chronickému zvýšení hladiny cukru v krvi. Hladinu cukru v krvi normálně reguluje hormon slinivky břišní inzulin. Po požití krmiva hladina cukru v krvi stoupá. Dochází k aktivaci slinivky břišní, která produkuje inzulin. Inzulin je jediný hormon, který dokáže hladinu cukru v krvi snížit. Děje se tak tím, že podporuje transport glukózy z krve do buněk.
Je-li tento koloběh v důsledku různých příčin narušen, vzniká hyperglykémie. Nejčastějším druhem cukrovky je u koček diabetes mellitus 2. typu. V tomto případě slinivka břišní produkuje méně inzulinu a zároveň jsou tělesné buňky, jako např. buňky jater nebo svalů, k inzulinu méně citlivé. Terapie má dvě složky. V popředí stojí dodání inzulinu, který se doplňuje pomocí speciální dietní stravy bohaté na bílkoviny a s nízkým obsahem sacharidů, jako např. Integra Protect Diabetes. V případě pochybností konzultujte nasazení krmiva s veterinářem.

Podrobnosti produktu:

  • vysoký obsah bílkovin
  • bez škrobů
  • Extrémně nízký celkový obsah cukru.
  • Bez umělých konzervačních látek