Almo Nature HFC in Jelly tuňák, kuřecí a šunka

599 

Popis

Informace o produktu „Almo Nature HFC in Jelly tuňák, kuřecí a šunka“

Velikost zvířete Všechny velikosti Vlastnosti krmiva Bez barviv, Bez konzervačních prostředků, Přírodní, Vitalita a vitaminy, Vysoký podíl masa Životní fáze Dospělý Druh masa Drůbeží, Ryba, Vepřové Forma krmiva Kousky Zvláštní potřeby Proti chomáčům ze srsti Značka Almo Nature Produktová řada krmení Almo Nature HFC Velikost balení 24 × 55 g Zvířecí druh Katze

Almo Nature HFC IN JELLY sestává výhradně z čistých surovin nejvyšší kvality*. Toto doplňkové krmivo je samozřejmě bohaté na bílkoviny a mikroživiny, a to díky obsahu čerstvého masa nebo čerstvých ryb v původně potravinové kvalitě.  

Přírodní prostředek proti tvorbě bezoáru:
Kočky obvykle ztrácejí mnoho chlupů a při svém každodenním čištění mohou tyto chlupy polykat. To způsobuje tvorbu bezoáru v žaludku. Naše HFC IN JELLY je přírodní prostředek proti tvorbě bezoáru: obsažené želé přispívá k čištění žaludku a usnadňuje vylučování polknutých chlupů. 

Almo Nature – záruka zcela přirozeného krmiva pro kočky!
Kapsičky značky Almo Nature neobsahují žádné přídatné látky (např. minerály nebo vitaminy), protože jejich vysoce kvalitní složky jsou již od přírody na tyto látky bohaté. Konzervují se ve vlastním vývaru, díky čemuž zůstávají zachovány živiny i chuť a kapsičky jsou zcela bez jakýchkoli umělých konzervačních látek, atraktantů a barviv.

*Almo Nature používá v recepturách HFC IN JELLY výhradně maso, ryby a rýži, které původně nebyly určeny ke krmení domácích zvířat, ale k humánní spotřebě.“

Podrobnosti produktu:

  • Pouze z čerstvých surovin
  • Vysoký podíl masa 
  • Může obsahovat rýži
  • Bez konzervačních látek
  • Velikost balení: 55 g