Almo Nature HFC in Jelly s tuňákem a mořským jazykem

599 

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Popis

Informace o produktu „Almo Nature HFC in Jelly s tuňákem a mořským jazykem“

Velikost zvířete Všechny velikosti Životní fáze Dospělý Druh masa Ryba Forma krmiva Kousky Vlastnosti krmiva Bez barviv, Bez konzervačních prostředků, Přírodní Značka Almo Nature Produktová řada krmení Almo Nature HFC Velikost balení 24 × 55 g Zvířecí druh Katze

Přírodní prostředek proti tvorbě bezoáru.
Kočky obvykle ztrácejí mnoho chlupů a při svém každodenním čištění mohou tyto chlupy polykat. To způsobuje tvorbu bezoáru v žaludku. Naše mokré krmivo HFC IN JELLY je přírodní prostředek proti tvorbě bezoáru: obsažené želé přispívá k čištění žaludku a usnadňuje vylučování polknutých chlupů.

Almo Nature – záruka zcela přirozeného krmiva pro kočky!
Mokrá krmiva značky Almo Nature neobsahují žádné přídatné látky (např. minerály nebo vitaminy), protože jejich vysoce kvalitní složky jsou již od přírody na tyto látky bohaté. Konzervují se ve vlastním vývaru, díky čemuž zůstávají zachovány živiny i chuť a mokrá krmiva jsou zcela bez jakýchkoli umělých konzervačních látek, atraktantů a barviv.

*Almo Nature používá v recepturách HFC IN JELLY výhradně maso, ryby a rýži, které původně nebyly určeny ke krmení domácích zvířat, ale k humánní spotřebě.

Podrobnosti produktu:

  • v přírodní formě
  • kvalitní přísady
  • bez přídatných látek
  • pomáhá proti tvorbě bezoáru
  • Velikost balení:55 g