Miamor Feine Filets, variace chutí, 48× 156 g

2 149 

Popis

Informace o produktu „Miamor Feine Filets, variace chutí, 48× 156 g“

Velikost zvířete Všechny velikosti Vlastnosti krmiva Bez barviv, Bez konzervačních prostředků, Citlivý, Vitalita a vitaminy Druh masa Drůbeží, Ryba Forma krmiva Kousky Zvláštní potřeby Podporující trávení, Žaludek a trávení Životní fáze Junior Značka Miamor Nabídky Míchané balení Aktionsnummer 4720 Zvířecí druh Katze

S těmito chutnými kapsičkami nabídnete vaší kočce vyváženou stravu. S Miamor Feine Filets, variace chutí, 48× 156 g, přinášíte do misky jen to nejkvalitnější krmivo. Balení se speciálně sladěnými příchutěmi zaručí vaší kočce zvláštní chuťový zážitek. Tento multipack vám usnadní nákup velkého množství konzerv a kapsiček pro kočky, protože již obsahuje vybrané druhy v jednom balení.

Krmivo je vhodné pro kočky všech velikostí a je speciálně přizpůsobené potřebám mladých koček. Krmivo s velmi vysokým 68% podílem čerstvého masa a vnitřností.

Mokré krmivo pro kočky se vyznačuje vysokým podílem vlhkosti. To je většinou přes 60 %. Díky vysokému podílu vlhkosti v krmivu Miamor Feine Filets, variace chutí, 48× 156 g, vaše kočka doplňuje tekutiny již při krmení. Vaše zvíře se díky dalšímu objemu tekutiny navíc nasytí rychleji.

Popis produktu:

  • různé druhy
  • chutné kapsičky
  • dodatečný příjem tekutin díky podílu vlhkosti
  • s 68% podílem masa
  • Otevřené prohlášení – Každá přísada je dohledatelná.