MAC’S Cat, 60 × 400 g, variace chutí masa 1

2 899 

Popis

Informace o produktu „MAC’S Cat, 60 × 400 g, variace chutí masa 1“

Velikost zvířete Všechny velikosti Životní fáze Dospělý Druh masa Drůbeží, Jehněčí Forma krmiva Kousky Zvláštní potřeby Alergici, Nadváha, Žaludek a trávení Vlastnosti krmiva Bez laktózy, bez přídavku obilovin Značka MAC’s Cat Nabídky Míchané balení Aktionsnummer 4720 Zvířecí druh Katze

MAC’s se vyznačuje speciálními ingrediencemi a vynikající kvalitou. Receptury mokrého krmiva pro kočky byly vědecky vyvinuty.

Pokud pro vaši kočku hledáte krmivo bez přídavku obilovin, právě jste ho našli. S krmivem MAC’S Cat, 60 × 400 g, variace chutí 1, jste správně zvolili jídlo vysoké kvality. Balení se speciálně sladěnými příchutěmi zaručí vaší kočce zvláštní chuťový zážitek. Tento multipack vám usnadní nákup velkého množství konzerv a kapsiček pro kočky, protože již obsahuje vybrané druhy v jednom balení.

Krmivo vhodné pro kočky všech velikostí je speciálně přizpůsobené potřebám dospělých koček.

Mokré krmivo pro kočky se vyznačuje vysokým podílem vlhkosti. To je většinou přes 60 %. Vaše kočka tak doplňuje tekutiny již při krmení. Váš mazlíček se navíc díky dalšímu objemu tekutiny nasytí rychleji.

Popis produktu:

  • různé druhy
  • chutné kapsičky
  • dodatečný příjem tekutin díky podílu vlhkosti