animonda Integra Protect Adult ledviny kombinované balení 24× 100 g

649 

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Popis

Informace o produktu „animonda Integra Protect Adult ledviny kombinované balení 24× 100 g“

Velikost zvířete Všechny velikosti Druh masa Krocan / krůta, Kuřecí, Vepřové Životní fáze Dospělý Značka Animonda Produktová řada krmení Animonda Integra Protect Zvláštní potřeby Ledviny Velikost balení 24 × 100 g Vlastnosti krmiva bez přídavku obilovin Nabídky Míchané balení Aktionsnummer 4642 Zvířecí druh Katze

Mnoho majitelů zvířat sází na společnost Animonda již mnoho let. Nejnovější výsledky výzkumu v oblasti zdravé výživy jsou základem pro výrobu tohoto krmiva pro zvířata.

Udělejte své kočce radost mokrým krmivem bez obsahu obilovin. Animonda Integra Protect Adult ledviny kombinované balení 24× 100 g je vynikající krmivo, kterým naplníte misku. Balení se speciálně sladěnými příchutěmi zaručí vaší kočce zvláštní chuťový zážitek. Tento multipack vám usnadní nákup velkého množství konzerv a kapsiček pro kočky, protože již obsahuje vybrané druhy v jednom balení.

Krmivo je vhodné pro kočky všech velikostí a je speciálně přizpůsobené potřebám dospělých koček.

Kapsičky a konzervy pro kočky se vyznačují vysokým podílem tekutiny. To je většinou přes 60 %. Vaše kočka tak doplňuje tekutiny již při krmení. Vaše zvíře se díky dalšímu objemu tekutiny navíc nasytí rychleji.

Podrobnosti produktu:

  • různé druhy
  • lahodné kapsičky
  • dodatečný příjem tekutin díky podílu vlhkosti