ZooRoyal Vital-Menu s čerstvým drůbežím masem

59 

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Kategorie:

Popis

Informace o produktu „ZooRoyal Vital-Menu s čerstvým drůbežím masem“

Velikost zvířete Všechny velikosti Vlastnosti krmiva 100% vyrobeno v Německu, Vitalita a vitaminy Životní fáze Dospělý Forma krmiva Kousky Zvláštní potřeby Vysoká akceptace Druh masa Drůbeží Značka ZooRoyal Velikost balení 6 × 750 g, 12 × 750 g, 750 g Zvířecí druh Katze Aktionsnummer 5324, 5492CZ

Zdravé krmivo inspirované přírodou – s produkty ZooRoyal se do misky dostává jen to nejlepší
Naše potrava pro psy a kočky ZooRoyal přesvědčí svými kvalitními přísadami a složením blízkým přírodní stravě. Díky tomu slibují naše základní krmiva i pamlsky vysokou snášenlivost a tu nejlepší stravitelnost jak u°psů, tak i koček. Všechny receptury byly vyvinuty společně s°veterináři a jsou proto 100% druhově přizpůsobeny. Díky používání různých druhů masa a současnému respektování nejrůznějších potřeb koček a psů jakéhokoli věku nabízí ZooRoyal sortiment vhodných krmiv pro každého čtyřnohého miláčka.

Vhodné jako základní krmivo pro dospělé kočky. Receptura s omega-3 a omega-6 mastnými kyselinami pro zdravou kůži a lesklou srst, s vitaminy A, D3 + E a taurinem na srdce a krevní oběh neobsahuje přidaný cukr.

Podrobnosti produktu:

  • Bez přidaného cukru.
  • BEZ přidání umělých aromat.
  • S vitaminem D3 na podporu pevné stavby kostí.
  • S vitaminem E na ochranu tělesných buněk.