Sanabelle Adult drůbeží

329 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „Sanabelle Adult drůbeží“

Velikost zvířete Všechny velikosti Vlastnosti krmiva 100% vyrobeno v Německu, Vitalita a vitaminy Životní fáze Dospělý Zvláštní potřeby Vysoká akceptace Druh masa Drůbeží Forma krmiva Krokety Velikost balení 2 kg, 2 × 10 kg, 10 kg Značka Sanabelle Nabídky Zbyla Posia Aktionsnummer 4689, 5045 Zvířecí druh Katze

Zajistěte své kočce s touto lahodnou konzervou vyváženou stravu. Sanabelle Adult drůbeží je prvotřídní krmivo do misky. Chutné drůbeží maso je zcela zvláštní požitek pro vaše zvíře. Krmivo je přizpůsobeno speciálně potřebám starších koček. Přidané vitamíny mohou posílit vitalitu a zdraví vaší kočky. Lososový olej je bohatý na omega-3 mastné kyseliny. Lososový olej pomáhá udržovat zdravou kůži a srst. Vyvážený poměr vápníku a fosforu je základ pro zdravý růst kostí. Přidaná lněná semínka jsou považovaná za superpotravinu, která může mít pozitivní vliv na zdraví. Lněná semínka přirozeně podporují trávení. Díky své výborné snášenlivosti nadchnou tyto granule i vybíravá zvířata.

Sanabelle Adult drůbeží je chutné krmivo, které dodá vaší kočce všechny potřebné živiny. Denní dávka může zůstat v misce celý den. To může podpořit přirozené chování při krmení vašeho zvířete, protože si může samo zvolit čas krmení. Obsahuje ale pouze malé množství vody, což může vést k nižší hydrataci. Vždy dbejte na dostatečný příjem tekutin.

Popis produktu:

  • chutné granule
  • jednoduché uskladnění
  • s vitaminy pro vitalitu a zdraví
  • S obsahem lněných semínek
  • výborná snášenlivost