Perfect Fit Adult 1+ s velkým množstvím kuřecího masa

399 

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Kategorie:

Popis

Informace o produktu „Perfect Fit Adult 1+ s velkým množstvím kuřecího masa“

Velikost zvířete Všechny velikosti Značka Perfect Fit Aktionsnummer 4585, 5336 Zvířecí druh Katze Zvláštní potřeby Imunitní a obranný systém, Kůže a srst, Péče o zuby Velikost balení 1,4 kg, 2,8 kg, 7 kg Produktová řada krmení Perfect Fit Adult 1+ Vlastnosti krmiva Bez barviv, Bez konzervačních prostředků, Taurin, Vitalita a vitaminy Forma krmiva Kousky, Kousky Životní fáze Dospělý Druh masa Kuřecí

Kočky jsou každodenně vystaveny zátěžovým situacím, před nimiž bychom je jako chovatelé chtěli co nejlépe ochránit. Třeba před choroboplodnými zárodky, které všichni přinášíme do bytu zvenčí, ovšem i těmi, s nimiž se kočka venku sama setkává. Proto jsme ve spolupráci s výživovými odborníky a zvěrolékaři vyvinuli formuli Total 5, díky níž je krmivo značky Perfect Fit tak výjimečné. Uvedená receptura se stará o udržení optimální váhy a fyzické kondice, prospívá zdraví močových cest a zažívání a posiluje přirozenou obranyschopnost. Zlepšuje ovšem i zdraví kůže & a srsti. Vaše kočka tak dostane naprosto vše, co potřebuje ke svému každodennímu skotačení.

Krmivo pro kočky Perfect Fit Adult 1+ s velkou dávkou kuřecího obsahuje větší množství vitamínu B a železa, které jsou prospěšné pro vitalitu a kondici vaší kočky. Tyto granule navíc svou výjimečně křupavou konzistencí pomáhají pečovat o zuby a větší obsah vitaminů působí pozitivně na vývoj silného svalstva. Bez přídavku umělých barviv.

 

Podrobnosti produktu:

  • Granule Adult 1+ s velkou dávkou kuřete v různých velikostech
  • S recepturou „“Total 5″“ značky Perfect Fit k posílení zdraví
  • S velkým množstvím vitaminu B a železa na zlepšení kondice vaší kočky
  • Křupavá konzistence pomáhá pečovat o°zuby
  • Bohaté na bílkoviny, které posilují svaly
  • Bez přidaných umělých barviv