N&D Cat Pumpkin jehněčí s dýní a borůvkami pro kastrované kočky

649 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „N&D Cat Pumpkin jehněčí s dýní a borůvkami pro kastrované kočky“

Velikost zvířete Všechny velikosti Vlastnosti krmiva Bez lepku, bez přídavku obilovin, Bohaté na bílkoviny, Vitalita a vitaminy, Vysoký podíl masa Životní fáze Dospělý Druh masa Jehněčí Velikost balení 1,5 kg, 5 kg Forma krmiva Krokety Zvláštní potřeby Kastrován / sterilizována Značka Farmina Produktová řada krmení Farmina N & D Zvířecí druh Katze

S těmito granulemi bez obilovin nabídnete své kočce vyváženou stravu. N&D Cat Pumpkin jehněčí s dýní a borůvkami pro kastrované kočky je vysoce kvalitní krmivo. Krmivo je přizpůsobeno speciálně potřebám kastrovaných/sterilizovaných dospělých koček. Kočky, které žijí aktivně, potřebují dostatek energie. Pro její pokrytí je vhodné toto krmivo pro kočky s vysokým obsahem bílkovin. Po kastraci se změní hormonální rovnováha kočky. S poklesem fyzické aktivity klesá i potřeba energie. Majitelé koček pak musejí věnovat zvýšenou pozornost speciálnímu složení stravy. Tyto granule pro kočky splní očekávání u koček s potravinovými intolerancemi. Neobsahuje obiloviny ani laktózu. Prebiotické přísady mohou mít pozitivní vliv na trávení.

N&D Cat Pumpkin jehněčí s dýní a borůvkami pro kastrované kočky je chutné krmivo pro každodenní podávání. Granule mohou podpořit přirozené chování při krmení, protože denní dávka může zůstat v misce po celý den, takže si vaše zvíře může samo zvolit čas krmení. Krmivo obsahuje ale pouze malé množství vody, což může vést k nižší hydrataci. Vždy dbejte na dostatečný přísun tekutin.

Dýně je lahodná a zdravá zelenina, která podporuje trávení a imunitní systém, má protizánětlivý účinek a je významným zdrojem beta karotenu.

Popis produktu:

  • Chutné granule pro kočky
  • Pro kastrované/sterilizované kočky
  • Jehněčí s dýní a borůvkami
  • S vitamíny pro vitalitu a zdraví
  • Granule podporují trávení, imunitní systém a mají protizánětlivý účinek.
  • jednoduché uskladnění
  • Bez umělých zvýrazňovačů chuti
  • bez obilovin