N&D Cat Ocean Adult sleď s dýní a pomerančem

1 399 

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Kategorie:

Popis

Informace o produktu „N&D Cat Ocean Adult sleď s dýní a pomerančem“

Velikost zvířete Všechny velikosti Vlastnosti krmiva Bez lepku, bez přídavku obilovin, Bohaté na bílkoviny, Vitalita a vitaminy, Vysoký podíl masa Životní fáze Dospělý Zvláštní potřeby Podporující trávení Velikost balení 1,5 kg, 5 kg Forma krmiva Krokety Značka Farmina Produktová řada krmení Farmina N & D Druh masa Slaneček Zvířecí druh Katze

Objevte pro svou kočku granule bez obilovin. N&D Cat Ocean Adult sleď s dýní a pomerančem rozmazlí i ten nejjemnější jazýček. Krmivo doporučené pro kočky všech velikostí je speciálně přizpůsobené potřebám dospělých koček. Vysoký podíl masa dodá organismu vaší kočky důležité aminokyseliny. Granule neobsahují obiloviny. Doporučuje se zejména pro kočky, které jsou náchylné k intolerancím. Prebiotické přísady mají pozitivní vliv na trávení. Přidané vitaminy mohou přispět k vitalitě a zdraví vaší kočky. Zajistíte tak zdravý život vašeho zvířete. Taurin pozitivně ovlivňuje látkovou výměnu a je důležitý pro zdravé srdce koček. Protože kočky si mohou samy vyprodukovat taurin jen v omezených množstvích, dodá jim N&D Cat Ocean Adult sleď s dýní a pomerančem potřebnou dávku taurinu. Vědomě navíc nejsou přidány umělé látky zvýrazňující chuť. Tyto granule se díky velké míře tolerance těší velké oblibě mezi čtyřnohými mazlíčky.

N&D Cat Ocean Adult sleď s dýní a pomerančem je chutné krmivo, které zajistí vaší kočce přísun všech důležitých látek. Granule mohou podpořit přirozené chování při krmení, protože denní dávka může zůstat v misce po celý den, takže si vaše zvíře může samo zvolit čas krmení. Obsahuje ale pouze malé množství vody, což může vést k nižší hydrataci. Proto vždy dbejte na dostatečný přísun tekutin.

Popis produktu:

  • Chutné granule pro kočky
  • Pro dospělé kočky
  • Sleď s dýní a pomerančem
  • S vitamíny pro vitalitu a zdraví
  • jednoduché uskladnění
  • Bez umělých zvýrazňovačů chuti
  • Obsahuje taurin
  • bez obilovin