Happy Cat Culinary Adult hovězí z předhůří Alp

1 059 

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Kategorie:

Popis

Informace o produktu „Happy Cat Culinary Adult hovězí z předhůří Alp“

Velikost zvířete Všechny velikosti Druh masa Hovězí Životní fáze Dospělý Vlastnosti krmiva 100% vyrobeno v Německu, Bez barviv, Bez konzervačních prostředků, Bez umělých aromat Zvláštní potřeby Vysoká akceptace Forma krmiva Krokety Velikost balení 1,3 kg, 2 × 10 kg, 10 kg Značka Happy Cat Aktionsnummer 4645, 5492CZ Zvířecí druh Katze

Rozmazlete svého náročného kočičího miláčka chutnou recepturou s výživným hovězím masem z podhůří Alp, šťavnatou červenou řepou a lahodnou šalvějí. Kombinace výživných přísad a novozélandské zelené mušle přirozeně podporuje klouby. Velké krokety se nejenže postarají o zpestření v misce, ale hodí se také pro každodenní péči o zuby.

Popis produktu:

  • snadno stravitelné
  • pro dospělé kočky
  • Bez umělých barviv, aromat a konzervačních látek
  • Vyrobeno v Německu za nejpřísnější nezávislé kontroly kvality

Na bázi našeho konceptu Happy Cat Natural Life Concept® vyvinuli naši odborníci na výživu speciální formuli pro podporu vitality, která přirozeným způsobem pokrývá pět nejdůležitějších potřeb kočky. Z nutričního nebo fyziologického hlediska usnadňuje trávení, posiluje imunitní systém, podporuje močové ústrojí, zdraví srdce a má pozitivní vliv na kůži a srst.