Felix Sensations 6 × 2 kg

999 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „Felix Sensations 6 × 2 kg“

Velikost zvířete Všechny velikosti Produktová řada krmení Felix Sensations Zvířecí druh Katze Forma krmiva V želé Druh krmiva Meaty Sensations drůbeží maso, Míchané balení, Ocean Sensations ryba Nabídky Míchané balení Značka Felix Vlastnosti krmiva Bohaté na bílkoviny, Vitalita a vitaminy, Vysoký podíl masa Druh masa Drůbeží, Hovězí, Ryba Životní fáze Dospělý Aktionsnummer 5305

Antioxidanty posilují imunitní systém vaší kočky, hodnotné mastné kyseliny zajišťují lesklou srst, minerály a vitamíny podporují silné zuby a kosti. To je jen několik pozitivních účinků krmiva Felix Meaty Sensations s masem nebo drůbežím. Pro vaši kočku budou tyto krokety s hovězím a drůbežím masem prostě neodolatelné.

Aby kočky zůstaly co nejdéle aktivní a zdravé, potřebují denně například živočišné bílkoviny, esenciální mastné kyseliny, vitamíny, taurin a antioxidanty. To vše a ještě více najdete v Ocean Sensations, křupavých kroketách značky Felix. Obsahují mimo jiné libové maso z lososa a tresky tmavé a kvalitní zeleninu. Vaše kočka je bude milovat!

Každé barevné krmivo FELIX Inhome Sensations je až po okraj naplněno lahodně voňavými a vynikajícími křupavými kroketami mnoha různých tvarů se senzační chutí s obsahem kuřete, obilovin a přidanou zahradní travou. Kompletní a vyvážené jídlo bylo vytvořeno pouze pro kočky, jejichž revírem je převážně domácnost. Dostanou tak lahodnou směs, kterou domácí mazlíčci pro svůj život plný dobrodružství potřebují.

Podrobnosti k výrobku:

  • základní krmivo pro dospělé kočky
  • s lahodně voňavými a křupavými kroketami
  • se senzační příchutí hovězího a kuřecího, drůbeže nebo ryby
  • kompletní a vyvážené jídlo
  • v praktickém výhodném balení 6 × 2 kg
  • Ve variantách Meaty Sensations maso a drůbež, Ocean Sensations, In-Home a smíšené balení.