Dennerle Shrimp King multibalení 5 v 1

329 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „Dennerle Shrimp King multibalení 5 v 1“

Velikost zvířete Všechny velikosti Vlastnosti krmiva Bez barviv, Bez konzervačních prostředků Forma krmiva Zrnka Značka Dennerle Aktionsnummer 4687 Zvířecí druh Süßwasserfische

S tímto krmivem pro krevety Shrimp King Multipack 5v1 značky Dennerle získáte 5 balíčků krmiva pro krevety s obsahem 6 g. Obsaženo je kompletní krmivo a čtyři doplňkové druhy krmiva, z nichž každé má různé produktové vlastnosti. Pro všechny druhy je společné, že se nabízí pro každodenní krmení a úspěšně je používají a doporučují chovatelé po celém světě.

První druh se jmenuje Shrimp King Complete a slouží jako kompletní krmivo pro každodenní pokrytí krmivových požadavků krevet. Druh Shrimp King Protein podporuje rozmnožování a Shrimp King Mineral vyrovnávám nedostatky v přísunu živin. Jako čtvrtá část vylepšuje Shrimp King Color intenzitu barev a Shrimp King Pea & Leaf-Loops jako chutný zeleninový pamlsek doplňují vyváženou výživu.

Tento testovací balíček je optimální pro seznámení se s výrobky a umožní Vám vyzkoušet, co bude vašim krevetkám nejlépe chutnat. Pro zdravý růst, výrazné zabarvení a významné úspěchy při chovu.

Podrobnosti produktu:

  • Prémiové kompletní a doplňkové krmivo pro krevetky v testovacím balíčku
  • Speciálně se hodí pro druhy Caridina a Neocaridina
  • Jednotlivé druhy jsou orientovány podle druhově specifických, přirozených výživových zvyklostí krevet 
  • Každý druh má různá pozitiva & cíle.
  • Obsažené druhy krmiv: Shrimp King Complete krmné tyčinky, King Mineral, King Protein, King Color & Pea & Leaf Loops 30 g
  • Bez umělých barviv a konzervačních látek i jako rybí moučka