JBL ProAquaTest pH 6,0–7,6

239 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „JBL ProAquaTest pH 6,0–7,6“

Klasifikace nebezpečnosti N Typ vody Mořská voda, Sladká voda Značka JBL Použití Hodnota pH, Magnézium, Nitrit, Nitrát Aktionsnummer 4400

Rychlý test pro stanovení hodnoty pH ve sladkovodních akváriích v rozsahu 6,0–7,6. Jednoduchá a spolehlivá kontrola hodnot vody v akváriích. Stanovení optimální hodnoty pH pro sladkovodní akvária. Laboratorní srovnávací systém pro vyrovnání zabarvení vody: Plastové kyvety naplňte testovanou vodou, do jedné kyvety přidejte činidlo, obě kyvety vložte do držáku a odečtěte hodnoty na barevné stupnici. Četnost použití: u nově založených akvárií: 1 týden – denně, poté jednou týdně. On-line laboratoř: Pravidelná kontrola pro zdravé akvárium s°přirozenými poměry. Pro každou analýzu vody sada nabízí JBL testy vody ve formě rychlotestu nebo testu změny zbarvení. Testování akvarijní vody pro zdravou a čistou vodu. Rozsah dodávky: 1 rychlý test, test pH 6,0–7,6. Obsah pro cca 80 měření. vč. Činidla, 2 kyvety se šroubovým uzávěrem, stříkačka, srovnávací blok a barevná stupnice. Náhradní činidlo se dodává zvlášť.

Podrobnosti produktu:

  • Jednoduchá a spolehlivá kontrola hodnot vody v akváriích. Stanovení optimální hodnoty pH pro sladkovodní akvária
  • Laboratorní srovnávací systém pro vyrovnání zabarvení vody: Skleněnou kyvetu naplňte testovanou vodou, do obou kyvet přidejte činidlo, vložte do držáku a odečtěte na barevné stupnici.
  • Četnost použití: u nově založených akvárií: 1 týden – Denně, poté jednou týdně
  • On-line laboratoř: Pravidelná kontrola pro zdravé akvárium s°přirozenými poměry. Pro každou analýzu vody sada nabízí JBL testy vody ve formě rychlotestu nebo testu změny zbarvení. Testování akvarijní vody pro zdravou a čistou vodu
  • Obsah pro 50 měření
  • Rozsah dodávky: 1 rychlý test, test pH 6,0–7,6. Obsah pro cca 80 měření. vč. Činidla, 2 kyvety se šroubovým uzávěrem, stříkačka, srovnávací blok a barevná stupnice. Náhradní činidlo se dodává zvlášť.

Respektujte prosím platné bezpečnostní a výstražné pokyny na obalu a/nebo příbalovém letáku, příp. na etiketách činidel.