JBL ProAquaTest Fe železo

399 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „JBL ProAquaTest Fe železo“

Klasifikace nebezpečnosti N Typ vody Sladká voda Značka JBL Použití Magnézium, Nitrit, Nitrát Aktionsnummer 5310

Rychlý test pro určení obsahu železa ve sladkovodních a mořských akváriích a jezírkách. Jednoduchá a bezpečná kontrola hodnot vody v akváriích a jezírkách. Stanovení optimální hodnoty železa pro sladkou i mořskou vodu Laboratorní srovnávací systém pro vyrovnání zabarvení vody: Skleněnou kyvetu naplňte testovanou vodou, do obě kyvety přidejte činidlo, vložte kyvety do držáku a odečtěte hodnoty na barevné stupnici. Použití: 1× po založení akvária, pak jednou týdně Při problémech se zelenou řasou nebo pro podporu optimálního růstu rostlin Na stránkách společnosti JBL v tematickém světě akvária nebo jezírka najdete podrobné informace k analýzám vody a řešení problémů. Rozsah dodávky: 1 rychlý test železa. Obsah pro cca 50 měření. vč. Činidla, 2 kyvety se šroubovým uzávěrem, stříkačka, srovnávací blok a barevná stupnice. Náhradní činidlo se dodává zvlášť.

Podrobnosti produktu:

  • Jednoduchá a bezpečná kontrola hodnot vody v akváriích a jezírkách. Stanovení optimální hodnoty železa pro sladkou i mořskou vodu
  • Laboratorní srovnávací systém pro vyrovnání zabarvení vody: Skleněnou kyvetu naplňte testovanou vodou, do obě kyvety přidejte činidlo, vložte kyvety do držáku a odečtěte hodnoty na barevné stupnici.
  • Použití: 1× po založení akvária, pak jednou týdně Při problémech se zelenou řasou nebo pro podporu optimálního růstu rostlin
  • Rozsah dodávky: 1 rychlý test železa. Obsah pro cca 50 měření. vč. Činidla, 2 kyvety se šroubovým uzávěrem, stříkačka, srovnávací blok a barevná stupnice. Náhradní činidlo se dodává zvlášť.

Respektujte prosím platné bezpečnostní a výstražné pokyny na obalu a/nebo příbalovém letáku, příp. na etiketách činidel.