Tropic Marin® mořská sůl do akvária PRO-REEF

449 

Kategorie:

Popis

Informace o produktu „Tropic Marin® mořská sůl do akvária PRO-REEF“

Klasifikace nebezpečnosti N Použití Magnézium, Sůl Značka Tropic Marin Velikost balení 4 kg, 10 kg, 25 kg Aktionsnummer 5309, 5492CZ

Speciální mořská sůl pro moderní útesová akvária.

Tropic Marin® mořská sůl do akvária PRO-REEF byla navržena tak, aby vyhovovala speciálním požadavkům útesových akvárií: Optimalizované hladiny vápníku a hořčíku pro podporu optimálního růstu korálů. Nižší pufrování a správná hodnota pH přispívají ke stabilizaci přírodních hodnot vody, zejména k uhličitanové tvrdosti, a to i při použití vápenných reaktorů. Pouze přesným vyladěním všech ovlivňujících veličin budou vytvořeny přirozené a stabilní podmínky pro mořské živočichy.

Tropic Marin® mořská sůl do akvária PRO-REEF je tedy ideální základní péčí pro růst ryb, korálů a jiných bezobratlých živočichů v moderních útesových akváriích.

Přehled výhod:
• Vyrobena z farmaceuticky čistých solí (nejvyšší kvalitativní požadavky kladené na výrobu léků)
• Obsahuje přirozený poměr všech hlavních i stopových prvků vody tropických moří.
• Optimalizuje koncentraci vápníku a hořčíku, stejně jako alkalitu a hodnotu pH v útesových akváriích.
• 70 stopových prvků zůstává ve smíšených krystalech plně využitelných.
• Neobsahuje dusičnany, fosfáty ani jiné nepřirozené látky.
• Obzvláště vhodná v kombinaci s minerálními doplňky nebo reaktory vápníku
• Ideální základní péče pro růst ryb, korálů a jiných bezobratlých živočichů v moderních útesových akváriích

Doporučené použití:
Abyste dosáhli slanosti 32–35 ‰ (psu), rozpusťte v nádobě v 1 litru vody s nuceným oběhem 35 ml soli PRO-REEF. Když je sůl zcela rozpuštěna a roztok je čirý, je mořská voda připravena k použití. Hustota mořské vody by měla dosahovat 1,022 až 1,024 při teplotě 25 °C.

Po založení akvária trvá několik týdnů, než se s nuceným oběhem a osvětlením vytvoří stabilní biologické poměry potřebné pro péči o citlivé mořské organizmy.

Částečná výměna vody v týdenních intervalech do 10 % objemu akvária s mořskou solí Tropic Marin® PRO-REEF pomáhá zachovat kvalitu vody na stále optimální úrovni, aby se všichni živočichové ve vašem akváriu mohli cítit dobře.

4 kg pro cca 120 l

10 kg pro cca 300 l

25 kg pro cca 750 l