JBL akvarijní teploměr DigiScan Alarm

259 

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Popis

Informace o produktu „JBL akvarijní teploměr DigiScan Alarm“

Klasifikace nebezpečnosti N Typ vody Mořská voda, Sladká voda Značka JBL Aktionsnummer 5382

Digitální teploměr na stěnu akvária s funkcí alarmu Digitální teploměr do akvária, zobrazující teploty v rozsahu 0–37 °C po dílcích 0,1 °C Přednastavený alarm zabliká při 28 °C. Upevnění: Vložte baterii, stáhněte ochrannou lepicí fólii a teploměr jednoduše nalepte zvenku na očištěnou stěnu akvária a přitlačte. 4dílný suchý zip umožňuje teploměr kdykoli opět sundat. Upevnění: Vložte baterii, stáhněte ochrannou lepicí fólii a teploměr jednoduše nalepte zvenku na očištěnou stěnu akvária a přitlačte. 4dílný suchý zip umožňuje teploměr kdykoli opět sundat. Jednoduše zašroubujte do objímky E27 a zapněte. Po 4 letech jej vyměňte. Jednou měsíčně zatlačte ke kořenům jednu tabletu. 1 tableta / 5–10 stonků.

Podrobnosti produktu:

  • Digitální teploměr do akvária, zobrazující teploty v rozsahu 0–37 °C po dílcích 0,1 °C Přednastavený alarm zabliká při 28 °C.
  • Upevnění: Vložte baterii, stáhněte ochrannou lepicí fólii a teploměr jednoduše nalepte zvenku na očištěnou stěnu akvária a přitlačte. 4dílný suchý zip umožňuje teploměr kdykoli opět sundat.
  • Přesnost: +/- 1,0 °C. Baterie: 1× AG10. Velikost: 5 × 3,5 cm. Výška číslic: dobře odečitatelná 1,8 cm. Teploměr NIKDY neponořujte do vody!
  • Teplota vody je přesně přenášena stěnou akvária na teplotní kontakt zadní strany teploměru.
  • Rozsah dodávky: 1 digitální teploměr do akvária s funkcí alarmu, vč. baterie (AG10) a suchého zipu k upevnění

Respektujte prosím platné bezpečnostní a výstražné pokyny na obalu a/nebo příbalovém letáku, příp. na etiketách činidel.